2017


Név Eredmény %
Solymosi János 172 57,33
Ifj. Koricsánszky Csaba 142 47,33
Koricsánszky Csaba 136 45,33
Bálint Csaba 134 44,67
Nyerges Lajos 120 40
Mihók István 119 39,67
Horváth Árpád 118 39,33
Harmath Gábor 115 38,33
Eke Ferenc 111 37
Farmosi Zoltán 109 36,33
Szűcs Balázs 109 36,33
Németh Zsolt 109 36,33
Cselőtei Péter 109 36,33
Sági József 108 36
Olasz Ferenc 105 35
Pintérné Tamás Katalin 98 32,67
Fodor György 97 32,33
Auth János 96 32
Ladover István 96 32
Takács András 92 30,67
Lanyik Mihály 91 30,33
Szűcs Gergely 87 29
Doleszák István 85 28,33
Sárközi Tamás 85 28,33
Mányoki József 84 28
Novák János 83 27,67
Horvátné Puzsier Lívia 82 27,33
Hirt Mónika 82 27,33
Koricsánszky Ágnes 82 27,33
Szécsi Levente 81 27
Fejes Anita 79 26,33
Kuti Szilárd 74 24,67
Szabó Mátyás Manó 73 24,33
Wiederman Gergely 70 23,33
Magyar Antal 69 23
Sárvári József 68 22,67
Moldoványi Barnabás 68 22,67
Gál Eszter 64 21,33
Czene János 55 18,33
Mihók Ádám 55 18,33
Almásy Zina 54 18
Lovas Szilveszter 53 17,67
Lázits Dusán 48 16
Szécsi Emőke 46 15,33
Balogh József 45 15
Madarasi Gábor 41 13,67

 

2016

 

  Név Csapat Pontszám %
1 Nyerges Lajos Csikasz Nagykunsági Farkasok 169 56,3
2 Hunyi Tamás Nyílegyenes 163 54,3
3 Solymosi János Nap Párducai 161 53,7
4 Révész László Hunor Magor 155 51,7
5 Koricsánszky Csaba Nap Párducai 148 49,3
6 Hunyiné Dr. Domokos Emőke Nyílegyenes 146 48,7
7 ifj.Koricsánszky Csaba Nap Párducai 143 47,7
8 Mihók István Nyílegyenes 138 46,0
9 Vallentin István Nap Párducai 135 45,0
10 Cselőtei Péter Csodaszarvas 129 43,0
11 Fodor György Fecske Nagykunsági Farkasok 123 41,0
12 Barcsai Nikolett Nyílegyenes 118 39,3
13 Pintér György Nap Párducai 117 39,0
14 Bálint Csaba Mindeszenti Íjászok Baráti Köre 116 38,7
15 Váli Sándor Nyílegyenes 112 37,3
16 Pintérné Tamás Katalin Nap Párducai 101 33,7
17 Novák Ádám Nap Párducai 100 33,3
18 Olasz Ferenc Nap Párducai 100 33,3
19 Sárközi Tamás Csodaszarvas 99 33,0
20 Horváth Árpád Nap Párducai 98 32,7
21 Takács György Nagykunsági Farkasok 98 32,7
22 Barzsó Bertalan Nyílegyenes 96 32,0
23 Mányoki József Nimród-Mohács 95 31,7
24 Szűcs Gergely Nimród-Mohács 93 31,0
25 Horváthné Puzsier Lívia Nap Párducai 92 30,7
26 Lanyik Mihály Nagykunsági Farkasok 91 30,3
27 Ács Tibor Mindeszenti Íjászok Baráti Köre 91 30,3
28 Jancsó Gyula Nap Párducai 85 28,3
29 Eke Ferenc Nap Párducai 84 28,0
30 Csiszár Gábor független 83 27,7
31 Czene János Nagykunsági Farkasok 83 27,7
32 Gál Eszter Mindeszenti Íjászok Baráti Köre 81 27,0
33 Pataki Ferenc Kulcsi Turul ÍE. 80 26,7
34 Magyar Antal Nimród-Mohács 77 25,7
35 Nyerges Balázs Nagykunsági Farkasok 77 25,7
36 Németh Zsolt Nyílegyenes 76 25,3
37 Novák János Nap Párducai 74 24,7
38 Lovas Szilveszter Nimród-Mohács 73 24,3
39 Borsós Pál Nagykunsági Farkasok 73 24,3
40 Takács András Nimród-Mohács 71 23,7
41 Lippai Péter Kurszán független 70 23,3
42 Micsinai Gábor független 69 23,0
43 Tokai László Csodaszarvas 65 21,7
44 Koricsánszky Ágnes Nap Párducai 65 21,7
45 Szűcs Balázs Nimród-Mohács 64 21,3
46 Kuti Szilárd Nimród-Mohács 64 21,3
47 Pózna László Nap Párducai 63 21,0
48 Nagy József független 59 19,7
49 Lázits Dusán Megyer Követői 52 17,3
50 Wiedermann Gergely Csodaszarvas 50 16,7
51 Fejes Anita Nap Párducai 47 15,7
52 Micsinai Tünde független 47 15,7
53 Szécsi Emőke Csodaszarvas 44 14,7
54 Tajthy Sándor Nagykunsági Farkasok 40 13,3
55 Bányai Ferenc Megyer Törzs Déli Gyepűvédői LHE 34 11,3

 

2015

  Név Pontszám Százalék
1 Mihók István 183 61,00%
2 Hunyi Tamás 170 56,67%
3 Solymosi János 163 54,33%
4 Koricsánszky Csaba 149 49,67%
5 Jancsó Gyula 135 45,00%
6 Ifj.Koricsánszky Csaba 131 43,67%
7 Nyerges Lajos  131 43,67%
8 Révész László 129 43,00%
9 Lovász Tamás 123 41,00%
10 Pintér György 109 36,33%
11 Sági József 107 35,67%
12 Hunyiné Dr. Domokos Emőke 100 33,33%
13 Bese Zoltán 99 33,00%
14 Fodor György 97 32,33%
15 Horváth Árpád 95 31,67%
16 Hováthné Puzsier Lívia 88 29,33%
17 Balogh Tibor 88 29,33%
18 Szűcs Gergely 86 28,67%
19 Szűcs Balázs 85 28,33%
20 Bálint Csaba 85 28,33%
21 Szalai Zoltán 83 27,67%
22 Magyar Szabolcs 81 27,00%
23 Auth János 81 27,00%
24 Cselőtei Péter 79 26,33%
25 Juhász Attila 76 25,33%
26 Magyar Antal 74 24,67%
27 Pintérné Tamás Katalin 74 24,67%
28 Kormányos László 73 24,33%
29 Dalmer Péter 70 23,33%
30 Olasz Ferenc 69 23,00%
31 Eke Ferenc 68 22,67%
32 Kuti Szilárd 68 22,67%
33 Heritesz Gábor 63 21,00%
34 Mányoki József 59 19,67%
35 Varga István 58 19,33%
36 Gál Eszter 57 19,00%
37 Lovas Szilveszter 56 18,67%
38 Takács Norbert 56 18,67%
39 Fejes Anita 53 17,67%
40 Tokai László 53 17,67%
41 Tóth Sándor 51 17,00%
42 Micsinai Gábor 51 17,00%
43 Sárvári József 47 15,67%
44 Czene János 47 15,67%
45 Ács Tibor 41 13,67%
46 Tajthy Sándor 40 13,33%
47 Vámos Teréz 30 10,00%

 

2014

 

  Név Csapat Pontszám Százalék
1 Solymosi János Nap Párducai 192 64
2 Koricsánszky Csaba Nap Párducai 155 51,67
3 Vallentin Krisztián Nap Párducai 148 49,33
4 Ifj.Koricsánszky Csaba Nap Párducai 139 46,33
5 Mihók István Nyílegyenes ÍC 134 44,67
6 Tamás Gergő komárom 126 42
7 Horváth Árpád Nap Párducai 125 41,67
8 Cselőtei Péter Csodaszarvas SE 123 41
9 Bogár Péter Fekete Sólymok 119 39,67
10 Fábián Ferenc Fekete Sólymok 116 38,67
11 Hunyi Tamás Nyílegyenes ÍC 115 38,33
12 Bálint Csaba Mindeszenti Íjászok Baráti Köre 114 38
13 Engi Norbert Zrínyi Miklós HLISE 114 38
14 Lovász Tamás Nyílegyenes ÍC 114 38
15 Orosz Milós Nap Párducai 112 37,33
16 Olasz Ferenc   112 37,33
17 Bese Zoltán Nyílegyenes ÍC 111 37
18 Madarász Miklós Nap Párducai 110 36,67
19 Nyerges Lajos Nagykunsági Farkasok 109 36,33
20 Vallentin István Nap Párducai 104 34,67
21 Váli Sándor Nyílegyenes ÍC 102 34
22 Nagy László komárom 101 33,67
23 Németh András Fekete Sólymok 100 33,33
24 Sági József Mezőföldi Sólymok 95 31,67
25 Koricsánszky Ágnes Nap Párducai 93 31
26 Szűcs Gergely Nimród 93 31
27 Szalai Zoltán Nap Párducai 91 30,33
28 Pintér György Nap Párducai 89 29,67
29 Pintérné Tamás Katalin Nap Párducai 89 29,67
30 Novák Ádám Nap Párducai 89 29,67
31 Szűcs Balázs Nimród 87 29
32 Szűcs Eszter Nimród 86 28,67
33 Takács Máté Nimród 84 28
34 Lovas Szilveszter Nimród 84 28
35 Bogár Valéria Fekete Sólymok 82 27,33
36 Varga István Nyílegyenes ÍC 80 26,67
37 Hunyiné Dr. Domokos Emőke Nyílegyenes ÍC 79 26,33
38 Hauser Györg Nimród 76 25,33
39 Kormányos László Csodaszarvas SE 74 24,67
40 Sebestyén Imre Nap Párducai 73 24,33
41 Kovács István Fekete Sólymok 72 24
42 Auth Jani Nimród 71 23,67
43 Balog Csaba Hegyi Farkas 65 21,67
44 Hirt Mónika Nap Párducai 64 21,33
45 Lippai László Nagykunsági Farkasok 63 21
46 Fodor György Nagykunsági Farkasok 62 20,67
47 Sárvári József Nimród 61 20,33
48 Takács Norbert Nimród 60 20
49 Kovács Gábor Hódmezei Őrzők 60 20
50 Gál Eszti Mindeszenti Íjászok Baráti Köre 59 19,67
51 Novák János Nap Párducai 58 19,33
52 Horváthné Puzsier Lívia Nap Párducai 57 19
53 Borsós Pál Nagykunsági Farkasok 57 19
54 Szvoboda Gergely   57 19
55 Tóth László Nyílegyenes ÍC 55 18,33
56 Tokodi László Kis Kun Kánság 53 17,67
57 Magyar Antal Nimród 52 17,33
58 Mányoki József Nimród 52 17,33
59 Micsinai Gábor   52 17,33
60 Petróczi Attila Kis Kun Kánság 51 17
61 Bükkszegi Csaba Csodaszarvas SE 51 17
62 Juhász Attila Nimród 49 16,33
63 Tokai László Csodaszarvas SE 48 16
64 Lajdi Róbert Kis Kun Kánság 34 11,33
65 Nagyhegyesi Ilona Hódmezei Őrzők 34 11,33
66 Heritesz Gábor   31 10,33
67 Racsmán Richárd Kis Kun Kánság 24 8

 

A zászlólövést Fodor György és Németh András. Nyilaik azonos távolságra voltak a zászlótól.

 

A csapatversenyt 48 ponttal a Nimród nyerte.

 

 

2013

 


  Név Csapat Eredmény %
1 Solymosi János Nap Párducai 175 58,33
2 Koricsánszky Csaba Nap Párducai 147 49,00
3 Révész László Hunor Magor 123 41,00
4 Vallentin Krisztián Nap Párducai 120 40,00
5 Pintér György Nap Párducai 119 39,67
6 Ifj.Koricsánszky Csaba Nap Párducai 116 38,67
7 Cselőtei Péter Csodaszarvas 115 38,33
8 Vallentin István Nap Párducai 113 37,67
9 Mihók István Nap Párducai 111 37,00
10 Nick Károly PIHE 109 36,33
11 Jancsó Gyula   109 36,33
12 Horváth Árpád Nap Párducai 105 35,00
13 Balogh Tibor Nap Párducai 101 33,67
14 Bálint Csaba Mindszenti Íjászok Baráti Köre 100 33,33
15 Bese Zoltán Nyílegyenes IC 96 32,00
16 Szűcs Gergely Nimród-Mohács 95 31,67
17 Balogh Csaba Hegyifarkas 94 31,33
18 Olasz Ferenc Nap Párducai 94 31,33
19 Orosz Miklós Nap Párducai 93 31,00
20 Bodnár Péter Nap Párducai 92 30,67
21 Koricsánszky Ágnes Nap Párducai 92 30,67
22 Szalai Zoltán Nap Párducai 92 30,67
23 Sági József Mezőföldi Sólyom 91 30,33
24 Brandhuber József PIHE 88 29,33
25 Hunyi Tamás Nyílegyenes IC 86 28,67
26 Tóth László Spirál SE HUNOR Íjász Szakosztály 85 28,33
27 Szűcs Eszter Nimród-Mohács 83 27,67
28 Dalmer Péter Nimród-Mohács 82 27,33
29 Bogár Valéria Fekete Sólymok 79 26,33
30 Ács Tibor Mindszenti Íjászok Baráti Köre 77 25,67
31 Bogár Péter Fekete Sólymok 77 25,67
32 Kovács István Fekete Sólymok 76 25,33
33 Sprecher Zoltán PIHE 75 25,00
34 Asztalos Ádám   75 25,00
35 Heritesz Gábor Nyílegyenes 73 24,33
36 Novák János Nap Párducai 72 24,00
37 Pintérné Tamás Katalin Nap Párducai 72 24,00
38 Szűcs Balázs Nimród-Mohács 72 24,00
39 Juhász Attila Nimród-Mohács 71 23,67
40 Pap Ottó   71 23,67
41 Eke Ferenc Nap Párducai 69 23,00
42 Janovics János Nyílegyenes IC 69 23,00
43 Piúkovich András PIHE 63 21,00
44 Hudák Anikó Csodaszarvas 63 21,00
45 Jancsó Gabriella   63 21,00
46 Almásy Zina Nap Párducai 61 20,33
47 Horvát Heni Mindszenti Íjászok Baráti Köre 57 19,00
48 Ivanics Mihály Nimród-Mohács 56 18,67
49 Lajdi Róbert Aranykopjások Egyesülete 56 18,67
50 Sárvári József Nimród-Mohács 56 18,67
51 Éliás Miklós   55 18,33
52 Czap János Örkényi Szabad Íjászok 52 17,33
53 Horváthné Puzsier Lívia Nap Párducai 51 17,00
54 Kuti Szilárd Nimród-Mohács 49 16,33
55 Szabó Barnabás Nimród-Mohács 48 16,00
56 Lovas Szilveszter Nimród-Mohács 47 15,67
57 Gàl Eszter Mindszenti Íjászok Baráti Köre 44 14,67
58 Novák Ádám Nap Párducai 44 14,67
59 Németh Adrián Fekete Sólymok 40 13,33
60 Balogh László   39 13,00
61 Pózna László Nap Párducai 36 12,00
62 Thoma Bálint PIHE 35 11,67
63 Racsmán Richárd Aranykopjások Egyesülete 27 9,00
64 Varga István Nyílegyenes IC 24 8,00

 

A csapatversenyt a Nap Párducai nyerték a következő összeállítással:

 

Balogh Tibor

Ifj. Koricyánszky Csaba

Koricsánszky Csaba

Solymosi János



Webmester